Дарежливо дрво
Топер

Дарежливо дрво

Шифра на артикл: 003358
ISBN: 9786082082431
Код на производителот: 3358
Достапно веднаш
0 МКД
158 МКД
158 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Најпознатата приказна на шел Силверстин која го инспирираше светот. Наменета колку за децата, толку и за возрасните. Прекрасна приказна за лјубовта, пријателството и пожртвуваноста што ќе го збогати жживотот на секој што ќе ја прочита.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Енди Стентон
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2013
Број на страници60

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB