Џорџ и големиот прскот
КСЦ Полица

Џорџ и големиот прскот

Шифра на артикл: 003834
ISBN: 9786084780625
Код на производителот: 3834
Достапно веднаш
0 МКД
600 МКД
600 МКД
9,71 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дали некогаш сте сакале да патувате во вселжената? Запознајте го Џорx. Тој е обично момче со неверојатна тајна – има моност да доивува меЌугалактички авантури! Придруете му се во битката против лошиот бунтовен научник, кој по секоја цена сака да го саботира највозбудливиот – и опасниот експеримент на векот. Смртоносната бомба чука. Целиот свет гледа. Дали Џорx мое да го сопре вториот ГОЛЕМ ПРСКОТ?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Луси и Стивен Хокинг
Издавач КСЦ Полица
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници327

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.17 MB