Џорџ и космичкиот лов на богатство
КСЦ Полица

Џорџ и космичкиот лов на богатство

Шифра на артикл: 003835
Баркод: 9786084780656
Код на производителот: 3835
Достапно веднаш
0 МКД
600 МКД
600 МКД
9,71 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дали некогаш сте сакале да патувате во вселжената? Запознајте го Џорx. Тој е обично момче со неверојатна тајна – има моност да доивува меЌугалактички авантури! На најдобрата другарка на Џорx, Ени, ѝ е потребна помош – и тоа веднаш. Таа откри нешто многу чудно во суперкомпјутерот Космос... Дали тоа е порака од вонземјанин? Постои ли живот таму горе? Џорx и Ени мора да заминат на меЌугалактички лов на богатство за да откријат!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Луси и Стивен Хокинг
Издавач КСЦ Полица
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници339

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.28 MB