Што сé Ана знае: Добри соседи
Магор

Што сé Ана знае: Добри соседи

Шифра на артикл: 003973
ISBN: 9786082230511
Код на производителот: 3973
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Серијата сликовници што сè Ана знае е наменета за најмладите читатели. Преку кратките текстови и слики најмладите моат да стекнат мошне корисни и практични сознанија на забавен начин. Едицијата содри сликовници посветени на неколку вани теми како: здравата ишрана, здравиот начин на живот, другарството, чувањето на природата, убавото однесување, домот и однесувањето во сообраќајот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Симеон Маринковиќ
Издавач Магор
Јазик Македонски
Година на објавување2011
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.99 MB