Што сé Ана знае: За домот
Магор

Што сé Ана знае: За домот

Шифра на артикл: 003974
Баркод: 9786082230382
Код на производителот: 3974
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Серијата сликовници што сè Ана знае е наменета за најмладите читатели. Преку кратките текстови и слики најмладите моат да стекнат мошне корисни и практични сознанија на забавен начин. Едицијата содри сликовници посветени на неколку вани теми како: здравата ишрана, здравиот начин на живот, другарството, чувањето на природата, убавото однесување, домот и однесувањето во сообраќајот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Симеон Маринковиќ
Издавач Магор
Јазик Македонски
Година на објавување2011
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.27 MB