Што сé Ана знае: Здрав живот
Магор

Што сé Ана знае: Здрав живот

Шифра на артикл: 003976
ISBN: 9789989183751
Код на производителот: 3976
Достапно веднаш
0 МКД
130 МКД
130 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Серијата сликовници што сè Ана знае е наменета за најмладите читатели. Преку кратките текстови и слики најмладите моат да стекнат мошне корисни и практични сознанија на забавен начин. Едицијата содри сликовници посветени на неколку вани теми како: здравата ишрана, здравиот начин на живот, другарството, чувањето на природата, убавото однесување, домот и однесувањето во сообраќајот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Симеон Маринковиќ
Издавач Магор
Јазик Македонски
Година на објавување2009
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
150 МКД
Заштеда 50%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
250 МКД
Заштеда 17%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB