Дневникот на едно смотано девојче 4: Приказни од една не многу грациозна ледена принцеза
Топер

Дневникот на едно смотано девојче 4: Приказни од една не многу грациозна ледена принцеза

Шифра на артикл: 004900
ISBN: 9786082085555
Код на производителот: 4900
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ники Максвел не е изненадена што нејзината симпатија, Брендон, волонтира во локалниот центар за спасување жживотни. Тој е толку сладок - секако дека би сакал да им помогне на преслатките кученца! Кога тој и кажува дека на центарот му се заканува затворање, Ники знае дека не смее да дозволи тоа да се случи. Особено кога ќе ја дознае шокантната тајна на Брендон, знае дека постоењето на центарот за спасување жживотни е поважно од кога било. Од таа причина, Ники и нејзините пријателки, Клои и Зои, се пријавуваат на натпревар по уметничко лизгање за да соберат пари за центарот, но Мекензи мора да замеша прсти и да се обиде да изгледа дека таа е херојот. Нема шанси Ники да го дозволи тоа. е мора да смисли некои екстра креативни идеи овој пат!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Рејчел Рене Расел
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници347

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB