Дневникот на едно смотано девојче 5: Приказни од една не многу умна сезнајка
Топер

Дневникот на едно смотано девојче 5: Приказни од една не многу умна сезнајка

Шифра на артикл: 005419
Баркод: 9786082085777
Код на производителот: 5419
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Драга госпоѓиcе Сезнајка, мислам дека мојата непријателка шири озборувања за мене. Помош! О, Боже!!! Драга, дали твојата непријателка има име што запоcхнува на Мек и завршува на ензи? Можеби ТИ мошеш МЕНЕ да ми дадеш СОВЕТ! Твојата пријателка, ГоспоЌиcа Сезнајка
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Рејчел Рене Расел
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници347

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB