Ја сакам
Прозарт Медиа

Ја сакам

Шифра на артикл: 005497
ISBN: 9786082560137
Код на производителот: 5497
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Нашата прва љубов... Никогаш не е лесно да се опише, никогаш не е лесно да се зборува за неа, особено во нашата младост. Најпознатиот турски современ писател за деца, Фатих Ердоган, прекрасно ги прикажува овие чувства и им помага на нашите млади читатели во процесот на разбирање на љубовта. Бестселер во Турција, со продадени 18.000 копии. Фатих Ердоган во 2017 е номиниран за најзначајната награда за детска литература во светот, „Астрид Линдгрен“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Фатих Ердоган
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2018
Број на страници136

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB