Последниот настап во оперскиот театар
Култура

Последниот настап во оперскиот театар

Шифра на артикл: 005592
ISBN: 9789989329920
Код на производителот: 5592
Автор: Ирене Адлер
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
4,69 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Едиcија шЕРЛОК, ЛУПИН и ЈАС #1 Триото на cрната дама #2 Последниот настап во оперскиот театар Многу години пред да стане лик во Авантурите на шерлок Холмс, Ирене Адлер беше љубопитно, интелигентно и бунтовно дванаесетгодишно девојcхе. Таа, исто така, толку многу сакаше да пишува што реши да напише една серија книги за неверојатните мистерии кои ги разрешуваше заедно со нејзините пријатели шерлок и Лупин.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Ирене Адлер
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници277

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.18 MB