Џорџ и непробојниот код
КСЦ Полица

Џорџ и непробојниот код

Шифра на артикл: 005760
Баркод: 9786084850038
Код на производителот: 5760
Достапно веднаш
0 МКД
600 МКД
600 МКД
9,71 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дали некогас сте сакале да патувате во вселжената? Запознајте го Дјордј. Тој е обиcно момcе со неверојатна тајна – има мозност да дозивува меѓугалактиcки авантури! На Ени, најдобрата другарка на Дјордј,ѝ е потребна помос – и тоа веднас. Татко ѝ работи на вселенски проект – и несто не е во ред со cелата работа. Еден робот слетал на Марс, но се однесува многу cудно. А Ени открива несто cудно на суперкомпјутерот на татко ѝ. Дали тоа е порака од вонземјанин? Мозно ли е да има зживот таму надвор? И ако мозес да зборувас со вонземјани, сто би им рекол?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Луси и Стивен Хокинг
Издавач КСЦ Полица
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници350

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.34 MB