Дневникот на едно смотано девојче 6: Приказни од една не многу среќна срцекршачка
Топер

Дневникот на едно смотано девојче 6: Приказни од една не многу среќна срцекршачка

Шифра на артикл: 005901
ISBN: 9786082085869
Код на производителот: 5901
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Како да знаеш дека и се допаѓаш на твојата симпатија, Според Ники Максвел: Сака да оди со тебе на најголемата игранка на годината. (Апсолутно, сé уште има време да го поканиш.) (О, боже... што ако тој не реcхе да?!) (О, боже.... што ако оди со Мекензи?!!!!!)
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Рејчел Рене Расел
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници341

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB