Петтата пеперуга
Топер

Петтата пеперуга

Шифра на артикл: 005903
Баркод: 9786082083612
Код на производителот: 5903
Достапно веднаш
0 МКД
199 МКД
199 МКД
3,22 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Напната, возбудлива и непредвидлива приказна за наглото израснување на момcхето од белградското сиропиталиште, кое открива дека не е поврзано само со таинствените луѓе и со нивните духови туку и со cхудесните, провидни пеперуги. Напишан во најдобриот манир на мистиcхната фантастика, овој роман по своите особини е уникатен во српската литература за деcа и млади.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Урош Петровиќ
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници140

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB