Бабичка ганстер
Икона

Бабичка ганстер

Шифра на артикл: 005964
ISBN: 9786082210285
Код на производителот: 5964
Достапно веднаш
0 МКД
599 МКД
599 МКД
9,69 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Запознајте ја баба му на Бен: • Таа има бела коса • Носи вилици • Во ракавот има напикано употребени шамивчиња • И… таа е меѓународен крадец на скапоцени камења!“ „Во оваа книга којашто е како скапоцен камен, Валиамс балансира со силен хумор и емоционална порака“ Daily Mail „Оние што мислат дека сите баби само носат светло виолетово и играат сложувалки од срце ќе се насмеат“ Telegraph „Продолжува со хумористичната традиција на непочитување што ја обликуваше Ролд Дал “ Courier Mail, Australia
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Дејвид Валијамс
Издавач Икона
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници350

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB