Марвин и смрдливковците
Култура

Марвин и смрдливковците

Шифра на артикл: 006029
Баркод: 9789989329906
Код на производителот: 6029
Достапно веднаш
0 МКД
210 МКД
210 МКД
3,40 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Марвин се обидува да се фокусира за шампионатот по математика, кога ќе го слушне повикот од магиcхното село. Гил, Брит и Тод се вознемирени: дивите свињи сакаат да ги нападнат Големите карпи! И, иако се cхини навистина неверојатно...тие се единствените кои можат да го победат Страшниот Оркус и неговите смрдливковcи!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Сер Стивен Стивенсон
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници91

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB