Дневникот на едно шмокле 2: Правилата на Родрик

Дневникот на едно шмокле 2: Правилата на Родрик

Шифра на артикл: 006911
Баркод: 9786082306513
Код на производителот: 6911
Автор: Џеф Кини
Достапно веднаш
0 МКД
360 МКД
360 МКД
5,83 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Немојте никако да го прашате Грег Хефли како го поминал летниот распуст зашто дефинитивно не сака да зборува за тоа. Со почетокот на новата школска година, Грег одвај чека да ги остави изминатите три месеcи зад себе... а особено една случка. За ал, неговиот постар брат Родрик ја знае случката што Грег не сака да се расчуе. Ама тајните знаат да испливаат на површина... особено кога е вмешан и еден дневник.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Џеф Кини
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници228

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB