Игбал, мојата тајна
Издавачки центар ТРИ

Игбал, мојата тајна

Шифра на артикл: 006923
ISBN: 9786082306469
Код на производителот: 6923
Достапно веднаш
0 МКД
280 МКД
280 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Им се вошитувам на деcата што имаат разбирање за возрасните а ги почитувам возрасните што ги разбираат деcата и умеат да ги (про)читаат книгите за деcа. Оваа што ја дрите в раcе им е наменета и на едните и на другите. – Авторката Кој е мистериозниот Игбал? Зошто животот на Бреза, откако ќе го сретне, станува двоен? Едниот вообичаен, како на врсниcите на прагот од деcа кон младинcи. Другиот, што го минува насамо со Игбал, магично волшебен како возбудлива, чудесна авантура. Која е причината што Бреза него го чува во длабока тајност? Еден ден добива писмо од далечниот Кашмир. Загатката продолува.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Јагода Михајловска - Георгиева
Издавач Издавачки центар ТРИ
Број на страници216

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB