Дневникот на едно смотано девојче 3 12 - Како да го смоташ својот дневник
Топер

Дневникот на едно смотано девојче 3 12 - Како да го смоташ својот дневник

Шифра на артикл: 006952
ISBN: 9786082086019
Код на производителот: 6952
Достапно веднаш
0 МКД
199 МКД
199 МКД
3,22 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
СМОТАЈ ГО СВОЈОТ ДНЕВНИК! Совет #1: Обиди се да откриеш кој вид на дневник ти одговара! Совет #2: Научи да користиш шифри за супер тајни! Совет #3: (најваниот од сите) НЕМОЈ ДА ГО ИЗГУБИш ДНЕВНИКОТ!!!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Рејчел Рене Расел
Издавач Топер
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници304

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB