Злобната забарка
Икона

Злобната забарка

Шифра на артикл: 010458
ISBN: 9786082213828
Код на производителот: 10458
Достапно веднаш
0 МКД
699 МКД
699 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Темнина се надвисна над градот. Чудни нешта се случуваа во глувото доба. Пред да си легнат, децата ќе ставеа заб под перницата, за да го земе забната самовила, но наутро, тие се будеа и наоѓаа… мртов полжав, жив пајак, стотици штипалки што лазат под нивните перници. Ова беше ѓаволска работа. Ама кој, или што стоеше зад овие случувања? „ПРОЧИТАЈТЕ ЈА ОВАА КНИГА И ОТКРИЈТЕ!“ „Радоста во книгите на Дејвид Валијамс, се состои во тоа што тој во целост разбира како децата размислуваат и како се чувствуваат, но никогаш не е премногу советувачки настроен“ The Sun „Просто ги обожувам книгите на Дејвид Валијамс… тие ќе станат класици“ Sue Townsend, Guardian
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Дејвид Валијамс
Издавач Икона
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници450

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
150 МКД
Заштеда 50%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
250 МКД
Заштеда 17%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.45 MB