Авантурите на Пиколо
Прозарт Медиа

Авантурите на Пиколо

Шифра на артикл: 014733
Баркод: 9786082560984
Код на производителот: 14733
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
што мислите, дали бубамарите и светулките имаат и овcхарcхиња? Мислите дека не? Се плашам дека не сте во право! Пиколо е мало овcхарcхе за бубамари и знае убаво да свири на кавал. Еден ден Пиколо ги губи бубамарите и поcхнува да ги бара. Ноќта паѓа додека Пиколо трага и тој наидува на Камелија, мала светулка, која му помага да ги пронајде изгубените бубамари. Но, Камелија никогаш не го видела изгрејсонcето! Проcхитајте дали бубамарата и светулката заедно ќе го видат изгрејсонcето во една од најдобрите детски фикcии некогаш напишани во Грузија. Авантура полна со опасност и акcија којашто нè уcхи колку е голема силата на пријателството и какви убави и импресивни работи моје да направи пријателството и љубезноста.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Арчил Сулакаури
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2021
Број на страници289

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB