Чудна авантура
Прозарт Медиа

Чудна авантура

Шифра на артикл: 014734
Баркод: 9786082560854
Код на производителот: 14734
Достапно веднаш
0 МКД
260 МКД
260 МКД
4,21 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Возбудлива приказна, полна со фантазија и авантура. Хинд одеднаш е пренесена во еден многу cхуден свет каде што макарите со конcи зборуваат, а јастогот свири на музиcхки инструмент. Но, сè не е добро на ова прекрасно место. Има некоја претстојна опасност во воздухот. Дали Хинд и нејзините пријатели ќе го спасат денот?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Тагрид Наџар
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници74

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB