Мама, мојата соученичка
Прозарт Медиа

Мама, мојата соученичка

Шифра на артикл: 014735
ISBN: 9786082560861
Код на производителот: 14735
Автор: Лубна Таха
Достапно веднаш
0 МКД
260 МКД
260 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Замислете, мајка ви да уcхи англиски јазик заедно со вас – во истиот клас! Никој не сака да ја има својата мајка како соуcхениcхка, па ниту Нура. Како што одминува времето, Нура открива дека мојеби не е лошо да ја има мајка си со неа на cхас. Добитник на наградата „Етисалат“ во 2018 годин
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Лубна Таха
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници67

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB