Животот на Лота: Што блееш како овца?
Антолог

Животот на Лота: Што блееш како овца?

Шифра на артикл: 035104
Баркод: 9786082433714
Код на производителот: 35104
Автор: Alis Pantermiler
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Денеска во училиште се случи нешто многу потресно. Беренике фон Бјодекер формира енска банда, која се вика ГЛАМУРОВКИ. Речиси сите девојчиња од одделението се дел од нејзината банда, освен мојата најдобра другарка шајен и јас. Ние секогаш ќе ги викаме гламуровcи. ? Кој ги врти, шајен и јас си направивме своја банда – ДИВИТЕ ЗАЈА:ИЊА! Ама, бидејќи сме само две, го зедовме со нас и Паул со неговата куќичка на дрво. Ама испадна некако глупаво бидејќи кај ГЛАМУРовcиТЕ ни дишат во врат, па и РОКЕРИВЕ ни се закачија. Дали ќе го разрешиме проблемот со мојата индиска блок-флејта? Или пак ќе ни се случат и тон други смешни работи? Прочитај и ќе видиш! Дали сте подготвени за втората авантура на Лота Петерман?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Alis Pantermiler
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници160

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB