Мувата која ја заврши војната
Прозарт Медиа

Мувата која ја заврши војната

Шифра на артикл: 040245
ISBN: 9786082560601
Код на производителот: 40245
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Исландска детска книга на годината во 2011 г. Колкекс, Хари шеќер и Флај се само обиcхни домашни муви. Вид на муви коишто малку луѓе ги забелејуваат и коишто тешко дека некогаш направиле нешто знаcхајно. Сѐ до денот кога решаваат да избегаат од дома и да ги бараат добрите монаси од Непал. Необиcхна приказна за мувите, луѓето и војната. Урнебесна и смртно сериозна истовремено. Препораcхана за деcа од 6 до 12 години.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Бриндис Бјоргвинсдотир
Издавач Прозарт Медиа
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници116

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB