Антон нурка
Бегемот

Антон нурка

Шифра на артикл: 042294
Баркод: 9786084869443
Код на производителот: 42294
Автор: Милена Баиш
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
А нтон е слободоумно момче со оригинални идеи, кое е соживеано во своите видеоигри и открива необични пријатели во реалниот и во виртуелниот свет. Кога еден ден ќе замине на одмор во камп со баба му и дедо му, ја запознава средината на темното, калливо езеро и се соочува со предизвикот да си најде забава различна од дотогаш познатата. Спротивставувајќи се на убедувањата да плива во езерото и да си најде пријатели, Антон сепак ги постигнува овие цели по неочекуван пат – се покажува дека пријателството има многу непознати видови, а патот до надминувањето на стравот е непредвидлив, но со сигурност води низ другарството.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Милена Баиш
Издавач Бегемот
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници103

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB