Лука сламката ја забива топката
Прозарт Медиа

Лука сламката ја забива топката

Шифра на артикл: 042443
ISBN: 9786082560762
Код на производителот: 42443
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Запознајте го Лука Сламката. Тој оди бос, живее со татко му а најголемата страст му е кошарката. Иако деcата се потсмеваат со Лука, момcхето не престанува да посетува тренинг затоа што има cел – да докаже дека може совршено да игра кошарка. што се слуcхува кога никогаш не се предаваш, не престануваш да веруваш во себе, а старата лјубов не престанува. Дали вреди непријателот секогаш да се уништи? Отворете ја оваа книга и дознајте!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Томас Диргела
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници144

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
150 МКД
Заштеда 50%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
250 МКД
Заштеда 17%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.45 MB