Забрането е да се чита Луис Карол
Бегемот

Забрането е да се чита Луис Карол

Шифра на артикл: 042815
Баркод: 9786084869436
Код на производителот: 42815
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
У гледна брачна двојка од Менхетн, Њујорк, итно бара ДАДИЛКА ОД ФРАНЦИЈА за својата ќерка единица. Треба да биде СЕРИОЗНА, да има ДОБРИ ПРЕПОРАКИ, ДОБРИ МАНИРИ, се разбира, и, многу важно, поточно неопходно е да УМЕЕ ДА ЛАЖЕ (и на англиски и на француски). Што имаат заедничко една дадилка, едно џиновско јајце, еден човек што се јази по ѕидови и Алиса во Земјата на чудата? Со задоволство би ви кажале, но не можеме. Забрането е.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Диего Арболеда
Издавач Бегемот
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници208

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.29 MB