Бакалницата на дедо ми
Прозарт Медиа

Бакалницата на дедо ми

Шифра на артикл: 044705
Баркод: 9786082560915
Код на производителот: 44705
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Таа јунакиња што на сиромашните муштерии бесплатно им продаваше производи и потоа нивната сметка им ја пишуваше на богатите... Таа остроумниcхка што ги мешаше еден со друг пијалоcите во бакалниcата, обидувајки се да пронајде уште поубав пијалак и да им го понуди на муштериите... Таа исклуcхително забавна бакалска помошниcхка со аволски идеи и страшна визионерка,што правеше скандал на секој cхекор...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Шермин Јашар
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници202

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB