Ѕвездена џунгла: Не прашувај што е, кај е дојди со нас, па ќе знаеш
Издавачки центар ТРИ

Ѕвездена џунгла: Не прашувај што е, кај е дојди со нас, па ќе знаеш

Шифра на артикл: 045255
ISBN: 9786084892489
Код на производителот: 45255
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сакате ли луди авантури? Ве привлекуваат ли таинствени откритија? Заинтересирани ли сте за неверојатни друби? Би се впуштиле ли во фантастични, забавни, волшебни, но... хммм, понекогаш и опасни случки? Ако одговоривте потврдно, подготвени сте за патување низ чудната и чудесна Ѕвездена xунгла! Придруете им се на браќата Едан и Асја. Ве очекуваат незамисливи доивувања во бескрајно далечни светови сосема различни од нашиот. Добар ви пат, љубопитни девојчиња и момчиња! Ѕвездена xунгла, нов роман од авторката на книгите за деcа Момчето Молња и Игбал, мојата тајна. Добитничка е на трите најпрестини награди кај нас за романите за возрасни Каменот од твојот ден, Индиго Бомбај и Манастир Фуентерабија
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Јагода Михајловска-Георгиева
Издавач Издавачки центар ТРИ
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2021
Број на страници178

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB