Имаш пчела на носот
Издавачки центар ТРИ

Имаш пчела на носот

Шифра на артикл: 045257
Код на производителот: 45257
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
СТЕЛА: Обвинета сум за хакирање на cелата документаcија во гимназијата. Сите оcенки се избришани. Нема шанси да докаам дека не бев јас. Вљубена сум во еден, а тој во онаа што ја избриша документаcијата, и нема шанси да ме засака. Како да излезам од ова? САНИ: Ме претепаа пред зградата на Наде, само затоа што ја сакам. Ми ја скршија и гитарата, а не е моја. Ме обвинија дека yиркам на физичко во енската соблекувална. А јас само сакав да ја сретнам Наде. Како се најдов во сето ова? Исти души, исти гајлиња. Ова е роман во кој самите треба да го допишете крајот. Прв роман за младинcи од авторот на романите Вештиcа, ерката на математичарот и Папокот на светот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Венко Андоновски
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници198

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB