Волшебниот скејтборд
Прозарт Медиа

Волшебниот скејтборд

Шифра на артикл: 046882
ISBN: 9786082560953
Код на производителот: 46882
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ова е првата книга од Волшебната серија. Булент сака да уcхествува во натпреварот со скејтборди, но, за јал, тој нема скејтборд. А и кога би имал, тоа не би сменило нешто, бидејќи Булент не умее да вози скејтборд… Возбудлива авантура на детето Булент, cхијшто јживот се менува кога ќе пронајде волшебен скејтборд!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Фатих Ердоган
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници20

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB