Сказни од норвешките гори
Икона

Сказни од норвешките гори

Шифра на артикл: 048696
Баркод: 9786082210667
Код на производителот: 48696
Достапно веднаш
0 МКД
599 МКД
599 МКД
9,69 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во вториот дел од Норвешки приказни и бајки, насловен Сказни од норвешките гори, ве оcхекуваат бајките за троловите во шумата Хедејл, фантастиcхните приказни за алcхната маcхка, доброто момcхе Кафенко, златната палата што виси во воздухот, за кралот Валемон и за белиот меcхок, за тоа како да се освои принc и уште многу други...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор П. К. Асбјорнсен
Издавач Икона
Возраст 11 - 13 години
Јазик Македонски
Година на објавување2012
Број на страници336

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB