Зборувам како река
Зборувам како река
Зборувам како река
Зборувам како река
Темплум

Зборувам како река

Шифра на артикл: 052914
ISBN: 9786084871651
Код на производителот: 52914
Достапно веднаш
0 МКД
370 МКД
370 МКД
5,99 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Џордан Скот во оваа трогателна и охрабрувачка книга пишува врз основа на сопственото искуство, а илустраторот Сидни Смит сјајно ја илустрира. Ова е книга за секое дете кое се чувствувало изгубено, осамено и невклопено.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Џордан Скот, Сидни Смит
Издавач Темплум
Возраст 11 - 13 години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници40

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB