Мрежа
Сказнувалка

Мрежа

Шифра на артикл: 053748
ISBN: 9786084998037
Код на производителот: 53748
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ноќе низ шумата одекнува само шушкање, нешто налик на човечки пискот, и забрзаното срцебиење на Даниел, на Магдалена и на Елија. Во нивните глави безмилосно рие едно исто прашање: како завршија таму - сами? Две очи кришум ги гледаат од зад дрвјата и тие секое утро наоѓаат белешка со задача... Дали ќе се спасат, ако ги извршуваат наредбите?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Сара Алегрини
Издавач Сказнувалка
Возраст 8+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници245
Димензијаhartija

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB