Писма до некого и до никој друг
Сказнувалка

Писма до некого и до никој друг

Шифра на артикл: 053749
Баркод: 9786084998136
Код на производителот: 53749
Автор: Тон Телехен
Достапно веднаш
0 МКД
800 МКД
800 МКД
12,94 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во „Писма до некого и до никој друг“, Тон Телехен смислува свет во кој земните суштества може да испратат писмо до Сонцето (и да им биде одговорено), свет во кој може да се испрати писмо до друго писмо и каде што доволно е нешто да се напише за тоа да стане стварност. Непредвидливите приказни, дополнети со префинетите илустрации на Џесика Алберг, ги освојуваат читателите од сите возрасти.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Тон Телехен
Издавач Сказнувалка
Возраст 5+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници327
Димензијаhartija

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB