Волшебната обетка
Прозарт Медиа

Волшебната обетка

Шифра на артикл: 056891
Баркод: 9786082561318
Код на производителот: 56891
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Елиф не може добро да спие, бидејќи нејзините сиромашни родители не можат да си дозволат поголема куќа. Сите живеат во куќа со една соба и спијат во еден кревет. Таа еднаш замисли желба: „Посакувам да сум толку малечка за да може да ме собере секаде…“ Па, никој не го знаеше фактот дека дабот под кој одеше не беше обичен даб. Тој имаше некои посебни моќи. Ветрот почна да дува… Неговите лисја шумолеа и еден желад ѝ падна на главата. Подоцна, таа се најде себеси малечка како прст, но место да и биде подобро, животот ѝ стана сѐ потежок и потежок. Прочитајте ја „Волшебната обетка“ и видете зошто е интересна и поучна авантура!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Фатих Ердоган
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници184

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB