Урнебесна биологија
КСЦ Полица

Урнебесна биологија

Шифра на артикл: 059907
ISBN: 9786084979241
Код на производителот: 59907
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ако одлучи да ја прочиташ оваа книга мислејќи дека ќе дознаеш зошто диносаурусите не оделе на училиште, кои гранки постојат во биологијата, иако таа не е дрво, дали знаењето за ихтиологија ти е неопходно кога ќе отидеш на рибина чорба, дали во гените ти е запишано да немаш петка по математика или дали знаењето за мастите ти е важно за купувањето вкусни џимиринки... впрочем... грешиш, но...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Андреја Лесковац Драгана Петровиќ
Издавач КСЦ Полица
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници143

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Louie Stowell
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB