Мисија: Обнови го градот
Култура

Мисија: Обнови го градот

Шифра на артикл: 063920
ISBN: 9786082621784
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
4,69 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
НЕВЕРОЈАТНА АВАНТУРА ВО КОЈА ЗАЕДНО СО ЏЕРОНИМО СТИЛТОН ЌЕ СМИСЛУВАТЕ ИДЕИ И ЌЕ ПРОНАОЃАТЕ НАЈРАЗЛИЧНИ РЕШЕНИЈА КАКО ПОЛЕСНО ДА ФУНКЦИОНИРА ГРАДОТ ВО КОЈШТО ЖИВЕЕТЕ!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Џеронимо Стилтон
Издавач Култура
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници111

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB