Шепотено
Бата Прес

Шепотено

Шифра на артикл: 063951
ISBN: 9786082532400
Достапно веднаш
0 МКД
430 МКД
430 МКД
6,96 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Што сè би направилe за да одите и да го гледате финалето на Лигата на шампионите? Веќе неколку месеци на Филип и неговите другари им е познато дека финалето треба да се одигра во нивниот главен град, во Варшава. Им фали само едно нешто за во живо да ги гледаат Меси, Роналдо, Левандовски или Саудио Мане. Само билет! Но, најефтиниот билет за натпреварот чини сто и шеесет евра. Одлично! Само што тие се средношколци. За да можат да присуствуваат на натпреварот тие би се согласиле на разни понуди за работа. Дури и да делат летоци за сомнителни производи рано изутрина, пред да одат на училиште. Но, некои работни обврски поттикнуваат морални и етички прашања што ќе ги стави овие момци пред една дилема: дали вреди сето тоа да се работи за да се присуствува на ова финале?! Напнат и неизвесен роман за проблемите на тинејџери што се нашле во мрежа полна со лажни вести, тролови и… нешто шепотено.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Павел Беренсевиќ
Издавач Бата Прес
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници222

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB