Сет за градба, Logiblocs, Smart Talking Bank
Сет за градба, Logiblocs, Smart Talking Bank
Сет за градба, Logiblocs, Smart Talking Bank
Сет за градба, Logiblocs, Smart Talking Bank
Сет за градба, Logiblocs, Smart Talking Bank
Сет за градба, Logiblocs, Smart Talking Bank
4M

Сет за градба, Logiblocs, Smart Talking Bank

Шифра на артикл: 060904
Достапно веднаш
0 МКД
1.699 МКД
1.699 МКД
27,49 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сетови и модели за градба
Бренд 4M
Возраст 5+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.189 МКД
19,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB