Сет фигури - Road Construction
Сет фигури - Road Construction
Сет фигури - Road Construction
Сет фигури - Road Construction
Сет фигури - Road Construction
Сет фигури - Road Construction
Сет фигури - Road Construction
Сет фигури - Road Construction
Сет фигури - Road Construction
Сет фигури - Road Construction
Сет фигури - Road Construction
Сет фигури - Road Construction
Siku

Сет фигури - Road Construction

Шифра на артикл: 061745
Достапно веднаш
0 МКД
1.189 МКД
1.189 МКД
19,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Возила
Бренд Siku
Димензија296x110x48 mm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Возила 210591
295 МКД
4,77 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 210590
295 МКД
4,77 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 210589
295 МКД
4,77 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 061232
3.139 МКД
50,79 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 061231
4.115 МКД
66,59 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 061230
2.279 МКД
36,88 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 061229
1.669 МКД
27,01 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 061228
1.669 МКД
27,01 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.99 MB