Сет за изработка со глина, Claymates: Dinos - Pterodactylus
HeyClay

Сет за изработка со глина, Claymates: Dinos - Pterodactylus

Шифра на артикл: 058845
Код на производителот: 58845
Достапно веднаш
0 МКД
389 МКД
389 МКД
6,29 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сетови за изработка
Бренд HeyClay
Возраст 3+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.99 MB