Сликарско платно, CanvArs - OrangeBlack, 35 x 40 cm

Сликарско платно, CanvArs - OrangeBlack, 35 x 40 cm

Шифра на артикл: 061490
Достапно веднаш
0 МКД
415 МКД
415 МКД
6,72 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Затегнато платно на рамка, захефтано од страна. Италијанско избелено памучно платно, 280 гр, средно грубо, без киселини, рамка од борово дрво 18х42мм, со универзален двоен акрилен прајмер, погодно за сите техники - масло, акрил, гваш, винил
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликарски платна

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.17 MB