tvrda korica, 20*20cm, 2019

tvrda korica, 20*20cm, 2019

Шифра на артикл: 007617
Баркод: 9786082593531
Код на производителот: 7617
Автор: Jaroslav Mikolajevski
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Набу е дете-бегалеc. Како илјадниcите деcа кои денес бараат сигурно засолниште, далеку од нивниот дом. Таа ивее од другата страна на морето, во едно село каде што куќите постојано горат. И нејзината куќа, исто така. Еднаш одлучи да побегне. Онаму каде што домовите не горат. Одеше многу долго, сама и храбра. И одеднаш, се удри во yид што не постоеше и ù се појави xумка. Па, згазна на невидлива бодликава иcа и си ги разрани нозете. Така дозна дека само оние што ивеат од другата страна на Убавото Езеро моат да пливаат во него...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Jaroslav Mikolajevski
Број на страници56

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.24 MB