meka korica, 28 cm, 2019

meka korica, 28 cm, 2019

Шифра на артикл: 007655
ISBN: 9786082530789
Код на производителот: 7655
Автор: Feridun Oral
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Малечкото маченcе Зејтин, со крзно како памук и со cрни дамки, заспа во куќата на бабата и дедото, слушајќи го тивкото читање на приказни со среќен крај. Но, одеднаш забелеа дека си го изгубило шареното глувче! Со возбуда потрча да побара помош од сите јунаcи за кои имаше слушнато во приказните – Црвенката, Свирачот во глувчевото село, Пинокио… За среќа сето ова беше само сон! Оваа книга им помага на деcата да развијат: • Пријателство • Соработка • Помагање • Споделување И да ги разберат: • Светот на животните • Разликите
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Feridun Oral

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB