Благодарам

Благодарам

Шифра на артикл: 009519
ISBN: 9786086618315
Код на производителот: 9519
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Благодарам“ е детска интерактивна книга базирана на неуролингвистичко програмирање (НЛП) – методологија за личен и професионален успех произлезена од истраувањата што е клучната разлика помеѓу успешните и не толку успешните луѓе и како да го премостиме тој јаз. Авторот на книгата е мајка на две прекрасни дечиња (Елена и Огнен) кои во неа ја разбудија желбата за адаптирање на знаењето стекнато во НЛП-едукацијата за најмладите т.е. за унапредување на комуникацијата, за свесно насочување на креативната енергија, како да учиме од успехот и да го пресликаме во сопственото искуство, како подобро да се разбереме себе си и тие што не окружуваат се со цел да живееме среќно и исполнето и сето ова низ приказни блиски до децата. Не треба да заборавиме дека покрај многуте работи кои ги обезбедуваме за нашите деца ние им го поклонуваме и нашиот став кон животот, што е клучот кон (не)среќен живот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Ана Салтирова Давидовски
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2019
Број на страници80

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.1 MB