Мачето Марко и кучето Дарко
Светулка Нова

Мачето Марко и кучето Дарко

Шифра на артикл: 009529
ISBN: 9786086636340
Код на производителот: 9529
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кој вели дека кучето и мачето мора секогаш да се непријатели? Тие често во приказните и cртаните филмчиња не се трпат, се бркаат не се сакаат и се караат. Но, постојат и такви примери кога тие и покрај спротивностите се спријателуваат па дури и ивеат заедно. За такво другарство зборува оваа сликовниcа…
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Неше Рамовиќ, Иванка Ниба
Издавач Светулка Нова
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2020
Број на страници15

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.1 MB