Дрвото на животот
Светулка Нова

Дрвото на животот

Шифра на артикл: 009530
ISBN: 9786086636319
Код на производителот: 9530
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ДРВОТО НА ѓживотот е приказна која не учи како да ја заштитиме природата и односот кој треба да го имаме кон неа. Врапчињата и дрвото, отсекогаш ивееја во љубов и хармонија. Нивната љубов беше заемна и искрена. Но, еден ден...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Ана Батева, Иванка Ниба
Издавач Светулка Нова
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2019
Број на страници20
Димензија21 x 21 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.24 MB