Броеви од 1 до 10
Светот на Биби

Броеви од 1 до 10

Шифра на артикл: 011253
ISBN: 9786084899150
Код на производителот: 11253
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
4,69 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Весела, картонска сликовница наменета за најмалите дечиња од која ќе ги научат броевите од 1 до 10
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници со тврди страници
Автор Билјана С. Црвенковска
Издавач Светот на Биби
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Број на страници18

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rod Campbell
499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB