Животот на диносаурусите - од еволуција до исчезнување
Тримакс

Животот на диносаурусите - од еволуција до исчезнување

Шифра на артикл: 048245
ISBN: 9786082042947
Код на производителот: 48245
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Животот на диносаурусите: од еволуција до исчезнување, е 3Д сликовница наменета за училишна возраст од 5 до 10 години.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници со тврди страници
Автор Анета Спасовска
Издавач Тримакс
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2020
Број на страници8
Димензија22x22cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rod Campbell
499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB